Muzyka Na Topie

Muzyka na topie jest muzyką, którą kochają miliony! Nawet, gdybyś nie chciał, to i tak wiesz co jest teraz na topie! Najczęściej jest to muzyka, która najlepiej się sprzedaje! To muzyka, którą ludzie najchętniej słuchają. Co decyduje, że nowa piosenka jest na topie? Czasami decyduje o tym wielka popularność zespołu, a czasem zdarza się, ze jeden „chwytliwy” utwór nieznanego zespołu sprawia, że tłumy szaleją i znają tekst na pamięć! Muzyka na topie rządzi się swoimi prawami! To muzyka na topie - jest na listach przebojów, najczęściej puszczana w komercyjnych stacjach telewizyjnych i rozgłośniach radiowych. To gusta szerszej publiczności decydują o tym, że coś jest na szczycie! Jest na TOP liście i tym podobnych listach. Nawet jeśli jesteś fanem wybranego stylu muzycznego, to nie ominie Cię szał popularności piosenek, które są na topie! Każdy je zna albo przynajmniej kojarzy!

Duet Shakiry i Rihanny już niebawem!

Cały świat oczekuje premiery nowego duetu kontrowersyjnej barbadoski i latynoskiej piękności. Możemy zacząć odliczanie – singiel ma swoją premierę już 13 stycznia. Wiemy, że kawałek nosi tytuł „Can’t Remember To Forget You”.

Shakira powiedziała parę ciepłych słów o współpracy z Rihanną w najświeższym wydaniu amerykańskiego Glamour: „Praca z nią była czystą utopią. To najseksowniejsza kobieta na tej planecie. Koniec końców, obie jesteśmy dziewczynami z Karaibów. Chemia między nami była tak wspaniała i tak prawdziwa! Nauczyła mnie kiku ruchów w tańcu. Była słodką nauczycielką.”

Unikalny styl Shakiry i doskonałe wyczucie zmieniających się muzycznych trendów Rihanny to przepis na hit. Trzeba się również przygotować na porządną bombę seksapilu, która na nas spadnie.   Nie możemy się doczekać efektów ich wspólnej pracy.